OnePlus’ın sır gibi sakladığı yeni tasarım çizgisi ortaya çıktı

Bu son sızıntı, merakla beklenen cihazın tasarım detaylarını bir kez daha gözler önüne seriyor. Kullanıcıların heyecanla beklediği bu yeni model, yüksek performansı ve şık tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Telefonun ortaya çıkan yeni görüntüsü, OnePlus hayranlarını ve teknoloji tutkunlarını daha da meraklandırıyor.

OnePlus Ace 3V, geçtiğimiz günlerde Geekbench listesinde yer aldıktan sonra şimdi de yeni bir canlı görüntü ile karşımıza çıkıyor. Çin dışında Nord 4 olarak piyasaya sürülmesi beklenen bu cihaz, tanıdık bir delikli ekran tasarımına ve ince çerçevelere sahip olacak. Cihazın sol tarafında bulunan uyarı kaydırıcısı dikkat çekerken, ses ve güç düğmeleri ise karşı tarafta yer alıyor.

OnePlus’ın sır gibi sakladığı yeni tasarım çizgisi ortaya çıktı

OnePlus China Başkanı Li Jie’nin doğruladığı üzere OnePlus Ace 3V, yakında piyasaya sürülecek. Qualcomm’un yakında çıkacak olan Snapdragon 7+ Gen 3 yonga seti ile piyasaya sürülecek ilk telefon olacak. Ayrıca telefonun, 100W kablolu şarj desteği ile birlikte 5,500 mAh kapasiteli bir pil paketleyeceği biliniyor. Ace 3V’nin ayrıca, 1.5K (yani 1080p ile 1440p arasında) çözünürlüğe sahip bir OLED ekran ve kendi halkasında dikey olarak yerleştirilmiş çift arka kamera sunması bekleniyor. Bu yeniliklerle birlikte, OnePlus’ın teknoloji tutkunlarına yine heyecan verici bir deneyim sunması bekleniyor.

OnePlus son yıllarda ülkemizde de satış rakamlarını giderek arttırıyor. Ancak bu cihazın ülkemizde piyasaya sürülüp sürülmeyeceği şimdilik belirlenmiş değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x